Vremenska prognoza - Wolfbauerturm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,86 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,07 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,07 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 56% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,05 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,05 |
| 77% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,14 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 4,17 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 2,22 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,61 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 1,61 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,47 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,54 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,54 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,25 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,53 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 1,34 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,72 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,72 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,38 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,55 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,55 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za 1725 metara visok vrh Wolfbauerturm.