Vremenska prognoza - Wurzalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,22 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,75 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,72 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,98 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,07 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,34 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,88 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,84 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,18 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,1 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,18 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,04 |
| 78% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 71% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 44% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 51% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,05 |
| 62% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,27 |
| 87% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,24 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,42 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,5 |
| 98% |
|
Vremenska prognoza za planino Wurzalm.