Vremenska prognoza - Završje
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,75 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,07 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,31 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,48 |
| Oblačnost: | 84% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,48 |
| 42% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,45 |
| 34% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,45 |
| 27% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,51 |
| 43% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,51 |
| 44% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,05 |
| 72% |
|
Vremenska prognoza za vas Završje.