Vremenska prognoza - Zietenkopf
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,03 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 1,23 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,23 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,09 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 18% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 9% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,26 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 75% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 53% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,16 |
| 60% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,59 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,39 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 1,39 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,89 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,86 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,13 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,33 |
| 78% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,33 |
| 78% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,26 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,11 |
| 71% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,03 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 66% |
|
Vremenska prognoza za 2483 metara visok vrh Zietenkopf.