kinotim123 - Zadnje poruke
Pokrenute teme:
Komentari:
|
| kinotim12331. 12. 2016 17:21:40 |
Jučer (30.12.) Prisojnik po grebenskoj samo za mene i za bogove - za razliku od M.Mojstrovke koja je bila dodobra oblegana. Uvjeti identični onima koje je točno naveo PFranci, zato PAZITE! Fotić je nažalost nakon jutarnjeg zagrijavanja smrznuo, pa većina fantastičnih slika ostaje samo sa mnom. Planinarima SREĆNO!
|
|
| kinotim12326. 07. 2012 13:57:10 |
Ispričavam se, ali takav sarkazam nikako nije na svom mjestu. Snježna površina pod Vršakima na prijelazu iz doline Za Kopico prema Hribaricama može biti jako sitna i opasna - kad se naravno zadrži kasno u ljeto. Pa siguran korak...
|