Hribi.net
Hribi.net
Prijava
Prijava
Korisničko ime:
Lozinka:
Prijava
Još niste registrirani? Registracija.
Zaboravili ste lozinku?
      
szeleni / Zadnje poruke

szeleni - Zadnje poruke

Pokrenute teme:
Komentari:
szeleni19. 04. 2011 13:46:02
Cesta je bila 17.4. jako lijepa - prohodna bez problema - do parkirališta pred koćom.
szeleni19. 04. 2011 05:56:32
@sabina1967
Bio sam na Raduhi u nedjelju 17.4.2011., bez problema. Skoro do vrha nema snijega - samo mali flikovi koji su vjerojatno nestali. Na vrhu još utrjen snijeg. Niskim cipelama do vrha - bez problema. LPnasmeh
         
Copyright © 2006-2026 Hribi.net, Uvjeti korištenja, Privatnost i kolačići