Prijava
Prijava
Korisničko ime:
Lozinka:
Zapamti me:
Prijava
Još niste registrirani?
Registracija
.
Zaboravili ste lozinku?
Profil
Novosti
Trenutni uvjeti
Popis planina
Pretraživanje izleta
Panorama
Video
Upisna knjiga
Događaji
Životinje
Cvijeće
Karta
GPS tragovi
Web kamere
Slike
Doniraj
szeleni
/ Zadnje poruke
Podržite Hribi.net donacijom. Hvala.
zatvori
szeleni - Zadnje poruke
Pokrenute teme:
Komentari:
szeleni
19. 04. 2011 13:46:02
Raduha
Cesta je bila 17.4. jako lijepa - prohodna bez problema - do parkirališta pred koćom.
szeleni
19. 04. 2011 05:56:32
Raduha
@sabina1967
Bio sam na Raduhi u nedjelju 17.4.2011., bez problema. Skoro do vrha nema snijega - samo mali flikovi koji su vjerojatno nestali. Na vrhu još utrjen snijeg. Niskim cipelama do vrha - bez problema. LP
Copyright © 2006-2026 Hribi.net,
Uvjeti korištenja
,
Privatnost i kolačići