Iza Razorca. Na kraju dolinice skrenuli smo desno prema Zapotoku
1 osobi se slika sviđa
Broj pregleda:
181
Forum:
Zagorelec -2090m
Dodaj sliku u:
facebook
twitter
reddit
Privatnost i kolačići