|
| lynx26. 08. 2020 23:12:37 |
Skinuo sam ga s OSM-a, jer je riječ o nesporazumu (iako je vršni dio bio dobro nacrtan). Moja staza je bila dodana na pregled, da se lakše riješi zagonetka s slabo nacrtanom poprečnom stazom prema Jalovcu. Pa je jedan Talijan uzeo za sveto i direktno nacrtao na kartu, bez provjere ili ponavljanja.  Kratki kameniti dio je stvarno užitak, recimo I-II.
| (+3) |  | |
|
|
|
|
| djimuzl27. 08. 2020 08:52:55 |
Uh, pa i to se može dogoditi... 
|
|
|
|
| ločanka3. 09. 2021 12:45:39 |
Darinka, ovo o starim godinama je s tvoje strane nešto novo. Nekako ti se ne poda .
| (+1) |  | |
|
|
|
|
| turbo3. 09. 2021 12:51:54 |
ločanka, sigurno je pogriješila u tipkanju. Htjela je napisati "zrela". 
| (+1) |  | |
|
|
|
|
| ločanka3. 09. 2021 12:53:47 |
Možda ja, na trenutak je pomislila, ali je bilo već napisano 
| (+1) |  | |
|
|
|
|
| Majdag3. 09. 2021 14:28:30 |
Darinka, s obzirom na podvige koje objavljaš sama ili s društvom - stara, ne paše zraven. I po godinama ti ih puno na ovom forumu čini društvo. Istina je da tijelo treba malo više vremena, kod tebe to ne dolazi u obzir, ne stigne.
| (+3) |  | |
|
|
|
|
| darinka420. 06. 2026 20:48:04 |
Zanima me, je li netko hodio na Zagorelec iz smjera Bavšice? Naime, jedna je staza ucrtana odmah nakon odvojka za greben prema Grintavcu. . Ali postoji još jedna bez staze koja ide lijevo iza vrha Kanje. I spaja se na uobičajenu stazu ispod Šmihelovca. Ta me staza zanima.
|
|
|
|
| mirank20. 06. 2026 21:57:31 |
Prije kakvih 10 godina kad smo iznad pl Bukovec prešli JZ padine Šmihelovca i tamo se tu i tamo moglo vidjeti neko rušje odrezano prije nekog vremena. Pa smo se onda iz zatrepa popeli na Jelenk pa na Zagorelec i odatle na sedlo Kanja. Ne sjećam se da smo u tom dijelu gdje nema markacija hodali po nekoj vidljivoj stazi; tipična trentarska tura
| (+1) |  | |
|
|
|
|
| darinka421. 06. 2026 10:28:29 |
Ako bude moguće naći neki trag navigacijom, bit će sasvim u redu. Dobro poznati samotni krajevi Trente. Hvala mirank.
|
|
|
|
| ppegan23. 06. 2026 10:56:45 |
Darinka, super tura, također lijepo dokumentirana Dobre su, nema šta. Bravo.
| (+2) |  | |
|
|
|
|
| dleskovec23. 06. 2026 13:44:14 |
Darinka; jako rado gledam tvoje ture i snimke, koje su lijepo i jasno opremljene s opisima. Nisam iz tvojih krajeva (Štajerc), ali ipak uživam u svakom tvom doprinosu. Posebno su mi pri srcu snimke planinskog cvijeća; znaš lijepo uhvatiti ljepotu koja prekriva planinske padine. Nastavi i usrećuj nas!! Pozdrav!
| (+3) |  | |
|
|
|
|
| mirank23. 06. 2026 14:48:14 |
Lijepo, ali nema vode i pred kućom? Odvojak je prilično skoro iznad kuće, nama je bilo ključno ono davno orezano ruševje. Ako se dobro sjećam, ta kotlina pod Zagorelcem zove se Čez lužo. Pod Kanjom smo imali opsežno snježište, pa je spust bio lakši. Za sebe znam da me ni s oružjem ne bi natjerao u takvo rastlinje u kratkim hlačama . Sretno dalje na takvim stazama
| (+1) |  | |
|
|
|
|
| darinka423. 06. 2026 16:55:15 |
Polona hvala. Ti samotni krajevi te baš povuku. Da ideš. Pogotovo s nekim kome vjeruješ glede puta. Dleskovec hvala. Cvijeće je tu baš neobično. Lijepo. Čak i mami da ga slikaš. Mirank hvala. Nama je tu bilo nepoznato. Glede bezputa po kojem sam pitala. Bili smo prilično iznenađeni jer smo našli više staza tamo gdje smo išli kod one raskrsnice gdje je pilano rušje. Kad si tamo vidiš prave uvjete. Voda kod lovske kuće teče. Ja joj ne vjerujem. Radije natočim gdje je ima više. Potok je tamo dole prilično vodotok, prije nego te staza povede mimo lovske kuće. Sad snijega više nije bilo nigdje. Na koprive se navikneš. One ti ništa ne rade. Ni na visoke trave. To su trentarski zakon. Da ne zaboravim još Bojanu hvala za pomoć pri traženju onih nekad vidljivih staza.
1
2
|
|
|
Za objavu komentara morate se prijaviti:
Ukoliko još nemate korisničko ime, morate se prvo
registrirati.