Hribi.net
Hribi.net
Prijava
Prijava
Korisničko ime:
Lozinka:
Prijava
Još niste registrirani? Registracija.
Zaboravili ste lozinku?

Gljive

Ispis
ppegan10. 10. 2025 10:14:27
Drago, ti imaš specijalne terene mežikanje Pa još kasni doručak uz to velik nasmeh
sviđa mi se
dprapr10. 10. 2025 12:34:33
Ako je prebrz, to crveno ne paše uz to.nasmeh
1
(+1)sviđa mi se
ppegan10. 10. 2025 14:23:34
velik nasmehvelik nasmehvelik nasmeh Dobar tek nasmeh
(+2)sviđa mi se
jprim17. 10. 2025 20:01:43
No, gljive još uvijek rastu, pa čak na mojoj parceli ..., jedino pitanje - mogu li ih u tiganj??velik nasmeh
kar u pravom krugu1
sviđa mi se
77blaz26. 02. 2026 10:27:53
Čašica.
Cinobrasta ili škrlatna?

U svakom slučaju rijetka i lijepa.
1
2
3
4
(+6)sviđa mi se
zokipoki27. 02. 2026 07:48:30
Lijepa i navodno i ljekovita.
(+1)sviđa mi se
dprapr22. 06. 2026 17:58:59
Gdje ste gljivari? Ima gljiva, ovogodišnjih. nasmeh
1
2
3
4
5
(+4)sviđa mi se
ppegan22. 06. 2026 21:01:16
Ooo pa kakve lijepe nasmeh Kod nas nažalost ni traga ni glasa o ikakvim gljivama zadrega
(+2)sviđa mi se
Gobar 2822. 06. 2026 22:10:08
Hmmmm,čudno na Dolenjskem prvi pronađeni već u drugoj polovici maja,sad već skoro prava jesenska berba...
Kao što je vidljivo na slikama korisnika dprapr.nasmehmežikanje
sviđa mi se
dprapr22. 06. 2026 22:18:42
Tamo gdje ih berem, počeli su rasti prije tjedan dana. Prije ničega.
Slične sam lani berio nakon 15. rujna, što je bilo stvarno neobično za ljetne vrganje. Lani su naime prije počeli rasti jesenski vrganji više.
(+1)sviđa mi se
ppegan23. 06. 2026 10:58:32
Drago, u svakom slučaju sam ti fouž jezik Kod nas su lani tek u kolovozu počele rasti. Nadam se da će ove godine malo ranije zavijanje z očmi
sviđa mi se
Stranica:123...100101102
Za objavu komentara morate se prijaviti:
Korisničko ime:
Lozinka:
Prijava
Ukoliko još nemate korisničko ime, morate se prvo registrirati.
         
Copyright © 2006-2026 Hribi.net, Uvjeti korištenja, Privatnost i kolačići