|
| ppegan10. 10. 2025 10:14:27 |
Drago, ti imaš specijalne terene Pa još kasni doručak uz to 
|
|
|
|
| dprapr10. 10. 2025 12:34:33 |
Ako je prebrz, to crveno ne paše uz to.
1
| (+1) |  | |
|
|
|
|
| ppegan10. 10. 2025 14:23:34 |
| (+2) |  | |
|
|
|
|
| jprim17. 10. 2025 20:01:43 |
No, gljive još uvijek rastu, pa čak na mojoj parceli ..., jedino pitanje - mogu li ih u tiganj??
1
|
|
|
|
| 77blaz26. 02. 2026 10:27:53 |
Čašica. Cinobrasta ili škrlatna? U svakom slučaju rijetka i lijepa.
| (+6) |  | |
|
|
|
|
| zokipoki27. 02. 2026 07:48:30 |
Lijepa i navodno i ljekovita.
| (+1) |  | |
|
|
|
|
| dprapr22. 06. 2026 17:58:59 |
Gdje ste gljivari? Ima gljiva, ovogodišnjih. 
| (+4) |  | |
|
|
|
|
| ppegan22. 06. 2026 21:01:16 |
Ooo pa kakve lijepe Kod nas nažalost ni traga ni glasa o ikakvim gljivama 
| (+2) |  | |
|
|
|
|
| Gobar 2822. 06. 2026 22:10:08 |
Hmmmm,čudno na Dolenjskem prvi pronađeni već u drugoj polovici maja,sad već skoro prava jesenska berba... Kao što je vidljivo na slikama korisnika dprapr. 
|
|
|
|
| dprapr22. 06. 2026 22:18:42 |
Tamo gdje ih berem, počeli su rasti prije tjedan dana. Prije ničega. Slične sam lani berio nakon 15. rujna, što je bilo stvarno neobično za ljetne vrganje. Lani su naime prije počeli rasti jesenski vrganji više.
| (+1) |  | |
|
|
|
|
| ppegan23. 06. 2026 10:58:32 |
Drago, u svakom slučaju sam ti fouž Kod nas su lani tek u kolovozu počele rasti. Nadam se da će ove godine malo ranije 
|
|
|
Za objavu komentara morate se prijaviti:
Ukoliko još nemate korisničko ime, morate se prvo
registrirati.