|
| brett14. 06. 2026 17:39:24 |
Danas s kćeri i nećakom kružno iz Razdrtega. Staza odlično označena, puno planinara, lagani povjetarac na vrhu i ljubazno osoblje u kućici! Ali nekoliko obitelji povelo je svoju malu djecu (nisu svi bili još u OŠ) na ovu strmu goru, što mi se čini neodgovornim, jer ima razmaka na određenim dijelovima. + naravno bez zaštite. Jedna mama se radije okrenula, što joj ide u pohvalu, da nije slušala ostale! Zato sam ja radije čekao da kći napuni 10 godina odnosno još važnije, da pređe 150cm. Upravo zbog razmaka. Da bude stvarno sigurno.
| (+3) |  | |
|
|
|
Za objavu komentara morate se prijaviti:
Ukoliko još nemate korisničko ime, morate se prvo
registrirati.