Vremenska prognoza - Degenhorn
Vremenska prognoza Degenhorn:
Ažurirano: 13. 05. 2026 18:56
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,7 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,8 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,12 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 3,8 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 4,54 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,88 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 2,7 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,98 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,64 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,38 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0,46 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0,44 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,26 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,2 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,1 |
| 56% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 47% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,02 |
| 83% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,02 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 55% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Degenhorn. Degenhorn je planina u gorju Visoke Ture (
Austrija) na visini 2946 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici