Vremenska prognoza - Dom na Zelenici
Vremenska prognoza Dom na Zelenici:
Ažurirano: 13. 05. 2026 06:39
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,19 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 70% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,01 |
| 82% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,04 |
| 74% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Dom na Zelenici. Dom na Zelenici je planinarska kuća u gorju Karavanke (
Slovenija) na visini 1536 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Begunjščica,
Belska planina (Svečica),
Bled,
Blejsko jezero,
Bodental/Žabnica,
Brezje,
Celovška koča / Klagenfurter Hütte,
Dom na Zelenici,
Dom pod Storžičem,
Jesenice,
Koča na Dobrči,
Koča na Golici,
Kriška gora,
Lesce,
Ljubelj,
Moste,
Obrne (HE Soteska),
Podljubelj,
Podtabor,
Podvin,
Prešernova koča na Stolu,
Sele / Zell,
Tržič,
Zelenica,
Zgornje Duplje
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici