Vremenska prognoza - Dom Ušte - Žerenk
Vremenska prognoza Dom Ušte - Žerenk:
Ažurirano: 14. 05. 2026 06:28
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,1 |
| 89% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,1 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 51% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 13% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,02 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0,07 |
| 56% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Dom Ušte - Žerenk. Dom Ušte - Žerenk je planinarska kuća u gorju Posavsko hribovje i Dolenjska (
Slovenija) na visini 658 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Arboretum Volčji Potok,
Blagovica,
Kompolje,
Kresnice,
Krtina,
Limbarska gora,
Limovce,
Lukovica,
Mali Hrib,
Motnik,
Planinski dom Ušte - Žerenk,
Špitalič,
Trojane,
Trojane,
Veliko Trebeljevo,
Vir pri Domžalah,
Žagarski vrh,
Želodnik
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici