Vremenska prognoza - Dösner Hütte
Vremenska prognoza Dösner Hütte:
Ažurirano: 13. 05. 2026 22:02
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,05 |
| 50% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,05 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,55 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,25 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 5,25 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 3,55 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,85 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 2,65 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,65 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,47 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,45 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 71% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 39% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 29% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 29% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Dösner Hütte. Dösner Hütte je planinarska kuća u gorju Visoke Ture (
Austrija) na visini 1976 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Ankogel,
Auernig,
Bad Gastein (Graukogel Bergstation),
Flattach - Grafenberg,
Flattach zapad,
Innerfragant (Fraganter Straße),
Kreuzkogel (Sportgastein),
Mallnitz,
Obervellach,
Söbriach (Mölltal Straße),
Thomaseck
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici