Vremenska napoved - Erichhütte
Vremenska prognoza Erichhütte:
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0,73 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 81% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,36 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,16 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,03 |
| 58% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 88% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,19 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,59 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,43 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,16 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,06 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 31% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 54% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 85% |
|
Vremenska prognoza za lokacijo Erichhütte. Erichhütte je koča v gorovju Severne apneniške Alpe (
Austrija) na visini 1545 metara nadmorske visine.
Web kamere v okolici
km:
Aberg (Abergalm),
Dienten - Hochkönig,
Fellersbachalm,
Funtenseetauern,
Hochkönig,
Karbachalm (Mühlbach am Hochkönig),
Kärlinger Haus - Funtensee,
Maria Alm,
Maria Alm (Aberg),
Maria Alm (Natrun Bergstation),
Mühlbach am Hochkönig,
Pfarrwerfen,
Saalfelden,
St. Johann im Pongau (Sulzau)
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici