Vremenska prognoza - Finsteltaler Schartenkopf
Vremenska prognoza Finsteltaler Schartenkopf:
Ažurirano: 18. 05. 2026 21:54
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 83% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0,03 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 82% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,2 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,15 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,15 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,42 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,31 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,08 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 11% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 15% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Finsteltaler Schartenkopf. Finsteltaler Schartenkopf je planina u gorju Stubaierske Alpe (
Austrija) na visini 2855 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Hochoetz (Oetz),
Kühtai,
Längenfeld,
Mieminger Plateau,
Niederthai - Langlaufzentrum Niederthai,
Oetz (Balbach Wiesenlift),
Oetz - Hochoetz,
Oetz Piburg (Kids Park/Schwimmbad),
Oetz Piburg (Piburger See),
Telfs,
Umhausen,
Umhausen (Hotel Tauferberg),
Umhausen - Stuibenfall,
Wetterkreuz (Wetterkreuzbahn)
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici