Vremenska prognoza - Gamsspitzl
Vremenska prognoza Gamsspitzl:
Ažurirano: 14. 05. 2026 12:34
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,09 |
| Oblačnost: | 83% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0,21 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 1,35 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0,71 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,16 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 1,36 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,77 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0,81 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -10 °C |
| 0,16 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0,2 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 82% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0,03 |
| 76% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 48% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 37% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0,03 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,03 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,14 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,14 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,09 |
| 80% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Gamsspitzl. Gamsspitzl je planina u gorju Stubaierske Alpe (
Austrija) na visini 3051 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Becherhaus - Rifugio Gino Biasi al Bicchiere,
Bockkogel - Schrankogel,
Bremer Hütte,
Daunjoch,
Eisgrat (Stubaier Gletscher),
Gossensass (Pflersch),
Hochgurgl,
Hochgurgl (Top Mountain Crosspoint),
Ladurnerhütte,
Ladurns,
Neustift (Fernau Bergstation),
Neustift (Fernau Mittelstation),
Neustift (Murmele Bergstation),
Neustift (Schaufeljoch Bergstation),
Neustift - Hochstubai (Übungsland Krössbach),
Oberissalm u Stubaier Oberbergtal,
Ridnaun - Resort Taljörgele,
Sulzkogel,
Volderau,
Wannenkogel
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici