Vremenska prognoza - Gartlsee
Vremenska prognoza Gartlsee:
Ažurirano: 13. 05. 2026 06:40
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,13 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,86 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,81 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,23 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 1,98 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 3,28 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,22 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,18 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,26 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 1,16 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,32 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 1,23 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,88 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,48 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,35 |
| 92% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,31 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,18 |
| 74% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 59% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,03 |
| 76% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,03 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,06 |
| 92% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,01 |
| 82% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Gartlsee. Gartlsee je jezero u gorju Visoke Ture (
Austrija) na visini 2571 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Faschingalm - Zettersfeld,
Feldkopf,
Glocknerwinkel,
Iselsberg,
Kals - Matrei,
Kals am Großglockner,
Kals am Großglockner (Adlerlounge, Cimaross),
Kalsertal,
Lienz,
Lucknerhaus,
Matrei - Bretterwand,
Matrei Hintereggkogel,
Winklern,
Zettersfeld
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici