Vremenska prognoza - Geierkogel (Seetaler Alpe)
Vremenska prognoza Geierkogel (Seetaler Alpe):
Ažurirano: 14. 05. 2026 12:34
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 60% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,03 |
| 67% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 3,46 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 1,7 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,68 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,11 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 1,33 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,97 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,35 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 1,13 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 29% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 6% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,03 |
| 81% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Geierkogel (Seetaler Alpe). Geierkogel (Seetaler Alpe) je planina u gorju Lavanttalske Alpe (
Austrija) na visini 2185 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici