Vremenska prognoza - Glungezer Hütte
Vremenska prognoza Glungezer Hütte:
Ažurirano: 15. 05. 2026 06:17
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,16 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 1,06 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0,46 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0,59 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -10 °C |
| 0,06 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0,03 |
| 69% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 54% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 53% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 65% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,23 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,56 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,69 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,69 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,49 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,16 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,16 |
| 90% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,03 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,16 |
| 94% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Glungezer Hütte. Glungezer Hütte je planinarska kuća u gorju Tuxer Alpe (
Austrija) na visini 2610 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Eggalm,
Glungezer,
Hall in Tirol,
Hall in Tirol - Unterer Stadtplatz,
Hungerburg (Innsbruck),
Innsbruck Baggersee (Roßau),
Innsbruck I - ORF Landesstudio Tirol,
Kolsassberg (Jägerhof),
Kolsassberg Lift,
Matrei am Brenner - Maria Waldrast,
Navis (Peer Alm Hochleger),
Patscherkofel,
Patscherkofel,
Schmirn (Gasthaus Olpererblick),
Serlesbahnen,
Serleslifte Mieders Bergstation Koppeneck II,
Tulfes (Glungezerbahn - Zirbensee),
Tulfes - Glungezerbahn Mittelstation,
Wattens (Swarovski Kristallwelten),
Weerberg (Hüttegglift),
Zračna luka Innsbruck
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici