Vremenska prognoza - Goli hrib
Vremenska prognoza Goli hrib:
Ažurirano: 2. 05. 2026 06:37
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,4 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,6 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,6 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,19 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,21 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,71 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,71 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,71 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,24 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 1,67 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Goli hrib. Goli hrib je planina u gorju Goriško, Notranjsko i Snežniško hribovje (
Slovenija) na visini 217 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Ankaran,
Bazovica / Basovizza,
Beka,
Bertoki,
Dekani,
Grmada (Slavnik),
Izola,
Izola (Belvedere),
Jagodje,
Katinara,
Kokoš,
Koper,
Koper (marina),
Koper (Markovec),
Koper (panoramski pogled),
Kozina,
Krvavi Potok,
Lazaret,
Slavnik,
Spodnje Škofije,
Stepani,
Trg Jedinstva Italije - Trst,
Trst / Trieste,
Trst San Giusto,
Viadukt Črni Kal
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici