Vremenska prognoza - Gr. Winterleiten See (Seetaler Alpe)
Vremenska prognoza Gr. Winterleiten See (Seetaler Alpe):
Ažurirano: 13. 05. 2026 12:45
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 11% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 64% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 3,41 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 1,78 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,14 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,2 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,75 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,21 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,41 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,02 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,15 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,15 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 33% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Gr. Winterleiten See (Seetaler Alpe). Gr. Winterleiten See (Seetaler Alpe) je jezero u gorju Lavanttalske Alpe (
Austrija) na visini 1840 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici