Vremenska prognoza - Gradišče
Vremenska prognoza Gradišče:
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0,09 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 41% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 3,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 1,33 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 1,16 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Gradišče. Gradišče je planina u gorju Posavsko hribovje i Dolenjska (
Slovenija) na visini 706 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Debeli hrib,
Dob,
Kresnice,
Lavrica,
Ljubljana Golovec,
Mali vrh,
Orle,
Pijava Gorica,
Reber,
Škofljica,
Veliko Trebeljevo,
Višnja Gora,
Žagarski vrh
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici