Vremenska prognoza - Gradišče (iznad Slivniškog jezera)
Vremenska prognoza Gradišče (iznad Slivniškog jezera):
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,19 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,36 |
| 62% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 4,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 55% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 4,76 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 4,76 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,96 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Gradišče (iznad Slivniškog jezera). Gradišče (iznad Slivniškog jezera) je planina u gorju Posavsko hribovje i Dolenjska (
Slovenija) na visini 433 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Celjska koča,
Dramlje,
Jurklošter,
Pečica,
Planina pri Sevnici,
Podčetrtek,
Podplat,
Škedenj,
Slatina,
Žegar,
Zima
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici