Vremenska prognoza - Gradiško jezero
Vremenska prognoza Gradiško jezero:
Ažurirano: 15. 05. 2026 12:22
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,89 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,03 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,03 |
| 52% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,09 |
| 62% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,16 |
| 87% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,16 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,13 |
| 44% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 17% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Gradiško jezero. Gradiško jezero je jezero u gorju Posavsko hribovje i Dolenjska (
Slovenija) na visini 340 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Arboretum Volčji Potok,
Blagovica,
Domžalski dom na Mali planini,
Kompolje,
Kresnice,
Krtina,
Limbarska gora,
Ljubljana (Šentjakob),
Lukovica,
Mali Hrib,
Moste pri Komendi,
Motnik,
Planinski dom Ušte - Žerenk,
Prelaz Črnivec,
Špitalič,
Trojane,
Trojane,
Trzin,
Vir pri Domžalah,
Želodnik
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici