Vremenska prognoza - Große Sandspitze
Vremenska prognoza Große Sandspitze:
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 53% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 2,52 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 1,5 |
| 54% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 0,3 |
| 2% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 45% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,05 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 83% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,55 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 2,85 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 2,85 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,42 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0,37 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0,77 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,95 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,95 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,77 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 1,8 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 2,07 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 2,07 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 1,12 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,52 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Große Sandspitze. Große Sandspitze je planina u gorju Lienški Dolomiti (
Austrija) na visini 2772 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Dolomitenhütte,
Ederplan,
Faschingalm - Zettersfeld,
Frohn,
Gailberg,
Iselsberg,
Lainach - Rangersdorf,
Lienz,
Liesing im Lesachtal (Plassegge),
Oberdrauburg,
Obertilliacher Bergbahnen,
Prelaz Ziljski Vrh / Gailbergsattel,
Winklern,
Zettersfeld
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici