Vremenska prognoza - Großer Hafner
Vremenska prognoza Großer Hafner:
Ažurirano: 14. 05. 2026 06:29
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,08 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -10 °C |
| 3,82 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 4,58 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Oborine (mm/h): | 4,44 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0,24 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -10 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0,86 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,88 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0,18 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0,18 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0,12 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0,06 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 38% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0,06 |
| 77% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0,06 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,06 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0,06 |
| 86% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0,06 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,06 |
| 81% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Großer Hafner. Großer Hafner je planina u gorju Visoke Ture (
Austrija) na visini 3076 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici