Vremenska prognoza - Großes Wiesbachhorn
Vremenska prognoza Großes Wiesbachhorn:
Ažurirano: 19. 05. 2026 21:40
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,16 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0,16 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,16 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 2,22 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 1,02 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,72 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,86 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 33% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 92% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 9% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Großes Wiesbachhorn. Großes Wiesbachhorn je planina u gorju Visoke Ture (
Austrija) na visini 3564 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Adlersruhe - Erzherzog Johann Hütte,
Alpincenter (Kitzsteinhorn),
Edelweißspitze,
Freiwandeck,
Gamskopf - Raurisertal,
Gipfel (Kaprun),
Großglockner - Kaiser-Franz-Josefs-Höhe,
Großglockner Hochalpenstraße - Fuschertörl,
Grossglockner,
Heiligenblut (Fallbichl),
Heiligenblut (Großglocknerstraße),
Heiligenblut Ort,
Heinrich Schwaiger Haus,
Kaprun,
Kaprun (Bergstation Maiskogelbahn),
Kaprun (Maiskogel),
Kaprun (Sonnenkar),
Krimml (Berggeistalm),
Langwiedboden (Häuslalm),
Rossbach (Heiligenblut),
Rudolfshütte,
Schareck (Heiligenblut),
Wallackhaus,
Wasserfallboden,
Wiesbachhorn
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici