Vremenska prognoza - Großglockner
Vremenska prognoza Großglockner:
Ažurirano: 13. 05. 2026 22:02
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -14 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 11h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -10 °C |
| 0,69 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 2,28 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,89 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0,1 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -12 °C |
| 2,69 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -13 °C |
| 3,39 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,8 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -14 °C |
| 0,59 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -14 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 1,79 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0,69 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,6 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 1,19 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -14 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -15 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -15 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -12 °C |
| 0,49 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0,29 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 0,09 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 0,09 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 36% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Großglockner. Großglockner je planina u gorju Visoke Ture (
Austrija) na visini 3798 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Adlersruhe - Erzherzog Johann Hütte,
Alpincenter (Kitzsteinhorn),
Edelweißspitze,
Freiwandeck,
Gipfel (Kaprun),
Glocknerwinkel,
Großglockner - Kaiser-Franz-Josefs-Höhe,
Großglockner Hochalpenstraße - Fuschertörl,
Grossglockner,
Heiligenblut (Fallbichl),
Heiligenblut (Großglocknerstraße),
Heiligenblut Ort,
Heinrich Schwaiger Haus,
Kals - Matrei,
Kals am Großglockner,
Kals am Großglockner (Adlerlounge, Cimaross),
Kaprun (Sonnenkar),
Krimml (Berggeistalm),
Lucknerhaus,
Matrei Hintereggkogel,
Rossbach (Heiligenblut),
Rudolfshütte,
Schareck (Heiligenblut),
Wallackhaus,
Wasserfallboden,
Wiesbachhorn
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici