Vremenska prognoza - Grünhütte
Vremenska prognoza Grünhütte:
Ažurirano: 16. 05. 2026 21:24
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 78% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 76% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,05 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 70% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 0,2 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 35% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 71% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,4 |
| 82% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,4 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,05 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 44% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Grünhütte. Grünhütte je planinarska kuća u gorju Lavanttalske Alpe (
Austrija) na visini 1617 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici