Vremenska prognoza - Hafelekarspitze
Vremenska prognoza Hafelekarspitze:
Ažurirano: 19. 05. 2026 06:16
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,26 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,11 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,26 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,26 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,59 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,67 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,36 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,03 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 77% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 25% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 10% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 11% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 2% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Hafelekarspitze. Hafelekarspitze je planina u gorju Severne apneniške Alpe (
Austrija) na visini 2334 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Axamer - Lizum,
Axams (Birgitzköpflhaus),
Birgitzköpfl,
Glungezer,
Hafelekarspitze,
Hall in Tirol,
Hall in Tirol - Unterer Stadtplatz,
Hungerburg (Innsbruck),
Innsbruck,
Innsbruck Baggersee (Roßau),
Innsbruck I - ORF Landesstudio Tirol,
Karwendelbahn - Mittenwald,
Patscherkofel,
Patscherkofel,
Scharnitz,
Seefelder Joch,
Seegrube,
Tulfes (Glungezerbahn - Zirbensee),
Tulfes - Glungezerbahn Mittelstation,
Zračna luka Innsbruck
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici