Vremenska prognoza - Hochfeiler
Vremenska prognoza Hochfeiler:
Ažurirano: 13. 05. 2026 16:51
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0,89 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0,51 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -12 °C |
| 2,2 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -13 °C |
| 1,4 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,19 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0,19 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 1,99 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 1,19 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,59 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0,59 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0,59 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 0,39 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 0,29 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 0,19 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,09 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 74% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 67% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 62% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Hochfeiler. Hochfeiler je planina u gorju Zillertalske Alpe (
Austrija,
Italija) na visini 3510 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici