Vremenska prognoza - Hochgolling
Vremenska prognoza Hochgolling:
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,95 |
| Oblačnost: | 77% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 3,15 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -10 °C |
| 1,5 |
| 82% |
|
| 17h |
 |
| -10 °C |
| 0,3 |
| 71% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0,2 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 55% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,45 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,12 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,05 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 2,12 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,1 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 1,35 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,6 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,42 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 1,65 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,97 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,97 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 1,85 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 1,85 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 1,1 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Hochgolling. Hochgolling je planina u gorju Nizke Ture (
Austrija) na visini 2863 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Fanningberg,
Fanningberg,
Hauser Kaibling,
Hochwurzen,
Hochwurzen (Schladming-Dachstein),
Hundsfeldsee - Obertauern,
Lärchkogel,
Obertauern (Plattenkar),
Obertauern - Schaidberg,
Planai (Schladming),
Schladming (Hopsi Express Talstation),
Schladming (Planai Bergstation II),
Seekar (Hundeskogel),
Seekarspitze
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici