Vremenska prognoza - Hochkönig
Vremenska prognoza Hochkönig:
Ažurirano: 17. 05. 2026 12:53
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -15 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 74% |
|
| 5h |
 |
| -15 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 8h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 23h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 10% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 37% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 1,75 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 1,57 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,9 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0,7 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 74% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,08 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0,8 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0,25 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,25 |
| 93% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,25 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0,17 |
| 89% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0,15 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0,05 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 1% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Hochkönig. Hochkönig je planina u gorju Severne apneniške Alpe (
Austrija) na visini 2941 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Aberg (Abergalm),
Aberg - Maria Alm,
Dienten - Hochkönig,
Fellersbachalm,
Funtenseetauern,
Hochkönig,
Karbachalm (Mühlbach am Hochkönig),
Kärlinger Haus - Funtensee,
Maria Alm,
Maria Alm (Aberg),
Maria Alm (Natrun Bergstation),
Mühlbach am Hochkönig,
Pfarrwerfen
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici