Vremenska prognoza - Hochstein (kod Mitteralm)
Vremenska prognoza Hochstein (kod Mitteralm):
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,51 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,56 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 75% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 68% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 56% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 9% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,34 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,08 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 2,13 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,48 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,53 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,31 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,03 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,36 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,36 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0,26 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,98 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 1,61 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,61 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 2,61 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 2,65 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 3,32 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Hochstein (kod Mitteralm). Hochstein (kod Mitteralm) je planina u gorju Severne apneniške Alpe (
Austrija) na visini 1741 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici