Vremenska prognoza - Hochweichsel
Vremenska prognoza Hochweichsel:
Ažurirano: 12. 05. 2026 12:56
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,51 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,56 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,13 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 58% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 54% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,48 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 77% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 81% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 1,16 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,67 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,66 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,39 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,41 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,99 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,26 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,33 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,98 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,98 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,61 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,18 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,23 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,23 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,68 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Hochweichsel. Hochweichsel je planina u gorju Severne apneniške Alpe (
Austrija) na visini 2006 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici