Vremenska napoved - Ingolstädter Haus
Vremenska prognoza Ingolstädter Haus:
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Taloženje (mm/h): | 1,34 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 1,13 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -10 °C |
| 0,77 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0,45 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 81% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,08 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0,08 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 82% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,07 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,07 |
| 87% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,07 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 27% |
|
Vremenska prognoza za lokacijo Ingolstädter Haus. Ingolstädter Haus je koča v gorovju Severne apneniške Alpe (
Austrija) na visini 2132 metara nadmorske visine.
Web kamere v okolici
km:
Dienten - Hochkönig,
Funtenseetauern,
Hagengebirge - Carl-von-Stahl-Haus,
Hintersee,
Hochkalter - Reiteralm,
Jenner (Königsee),
Jenner - Hohes Brett,
Jenner am Königssee,
Kärlinger Haus - Funtensee,
Kehlbach (Sommerrodelbahn),
Leogang,
Maria Alm,
Maria Alm (Aberg),
Maria Alm (Natrun Bergstation),
Ramsau bei Berchtesgaden (Hochschwarzeck),
Saalfelden,
Winklmoosalm
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici