Vremenska napoved - Innere Sommerwand
Vremenska prognoza Innere Sommerwand:
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -19 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0,59 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -19 °C |
| 0,67 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| -18 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| -17 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| -16 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| -17 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| -18 °C |
| 0,13 |
| 55% |
|
| 23h |
 |
| -19 °C |
| 0,08 |
| 59% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -20 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 77% |
|
| 5h |
 |
| -20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -16 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -14 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 23h |
 |
| -15 °C |
| 0 |
| 3% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -15 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 13% |
|
| 5h |
 |
| -16 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -15 °C |
| 0,11 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| -16 °C |
| 0 |
| 66% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -17 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 67% |
|
| 5h |
 |
| -18 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 8h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -14 °C |
| 0,02 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0,03 |
| 81% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0,12 |
| Oblačnost: | 86% |
|
| 5h |
 |
| -14 °C |
| 0,2 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| -13 °C |
| 0,2 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| -11 °C |
| 0,02 |
| 89% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 17% |
|
Vremenska prognoza za lokacijo Innere Sommerwand. Innere Sommerwand je gora v gorovju Stubaierske Alpe (
Austrija) na visini 3122 metara nadmorske visine.
Web kamere v okolici
km:
Becherhaus,
Bockkogel - Schrankogel,
Bremer Hütte,
Daunjoch,
Eisgrat (Stubaier Gletscher),
Elfer,
Längenfeld,
Mitterjoch (Fulpmes),
Neustift (Fernau Bergstation),
Neustift (Fernau Mittelstation),
Neustift (Murmele Bergstation),
Neustift (Schaufeljoch Bergstation),
Neustift - Hochstubai (Übungsland Krössbach),
Schlick 2000,
Sulzkogel,
Volderau,
Wannenkogel
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici