Vremenska prognoza - Izvir Ločanke
Vremenska prognoza Izvir Ločanke:
Ažurirano: 15. 05. 2026 06:17
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,26 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,03 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,06 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,13 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,36 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,86 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,86 |
| 94% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,69 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,53 |
| 57% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 22% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Izvir Ločanke. Izvir Ločanke je planina u gorju Kamniško Savinjske Alpe (
Slovenija) na visini 356 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Celje (letno kopališče),
Letališče Celje (Letališče Levec),
Medlog,
Mrzlica,
Petrovče,
Ribnik Vrbje,
Šentrupert,
Velenje,
Velenje (Plaža Velenje),
Vransko,
Žalec
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici