Vremenska prognoza - Jampršnik
Vremenska prognoza Jampršnik:
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,19 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,19 |
| 78% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 4,5 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,89 |
| 100% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Jampršnik. Jampršnik je planina u gorju Goriško, Notranjsko i Snežniško hribovje (
Slovenija) na visini 649 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Beka,
Bertoki,
Buzet,
Dekani,
Gradišče pri Materiji,
Grmada (Slavnik),
Katinara,
Kozina,
Krvavi Potok,
Male Loče,
Roč,
Slavnik,
Spodnje Škofije,
Stepani,
Sveti Martin,
Veli Mlun,
Viadukt Črni Kal
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici