Vremenska prognoza - Jaukenstöckl
Vremenska prognoza Jaukenstöckl:
Ažurirano: 13. 05. 2026 12:45
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 86% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,31 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 2,37 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 4,71 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 2,4 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 4,08 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,06 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,21 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,13 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,07 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 73% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 35% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,03 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,06 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,13 |
| 86% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,13 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,11 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,1 |
| 54% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Jaukenstöckl. Jaukenstöckl je planina u gorju Ziljske Alpe (
Austrija) na visini 2209 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Alpencamp Kötschach-Mauthen,
Dellach im Drautal,
Emberger Alm,
Embergeralm,
Gailberg,
Gitschtal - Weißbriach,
Kötschach - Mauthen,
Kreuzberg (Weißensee Straße),
Oberdrauburg,
Plockenpass / Passo di Monte Croce Carnico,
Polinik - Mauthen,
Prelaz Ziljski Vrh / Gailbergsattel,
Reißkofel,
Skijalište Weißbriach – Berggeisthütte
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici