Vremenska prognoza - Javornik iznad Jezerskog
Vremenska prognoza Javornik iznad Jezerskog:
Ažurirano: 14. 04. 2026 06:19
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 71% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 57% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 60% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Javornik iznad Jezerskog. Javornik iznad Jezerskog je planina u gorju Kamniško Savinjske Alpe (
Slovenija) na visini 1399 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Grintovec,
Jezerski vrh,
Kamniško sedlo,
Kokrsko sedlo,
Kriška gora,
Krvavec,
Krvavec (Kržišče),
Krvavec (vrtljiva kamera),
Logarska dolina,
Obir,
Pavličev Vrh / Paulitschsattel,
Sele / Zell,
Solčava,
Velika planina (Gradišče),
Velika planina (Zeleni rob),
Velika planina (zgornja postaja nihalke),
Veliki Zvoh,
Železna Kapla / Bad Eisenkappel,
Zgornje Jezersko
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici