Vremenska prognoza - Kalkwand
Vremenska prognoza Kalkwand:
Ažurirano: 18. 05. 2026 21:54
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 82% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,75 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,13 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,13 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,14 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,18 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,36 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,27 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,18 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 24% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 15% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 11% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Kalkwand. Kalkwand je planina u gorju Stubaierske Alpe (
Austrija) na visini 2564 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Becherhaus - Rifugio Gino Biasi al Bicchiere,
Bergeralm,
Bergeralm (Steinboden),
Bremer Hütte,
Elfer,
Gossensass (Pflersch),
Krinnenkopf,
Ladurnerhütte,
Ladurns,
Matrei am Brenner - Maria Waldrast,
Mitterjoch (Fulpmes),
Neustift - Hochstubai (Übungsland Krössbach),
Neustift i. St. - Neustift,
Oberissalm u Stubaier Oberbergtal,
Obernberg am Brenner (Obernberger See),
Panoramasee (Fulpmes),
Schlick 2000,
Schlick 2000 (Kreuzjoch),
Serlesbahnen,
Serleslifte Mieders Bergstation Koppeneck II,
Skiarena Bergeralm - Das Skigebiet im Wipptal,
Trins,
Volderau,
Wattens (Swarovski Kristallwelten)
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici