Vremenska prognoza - Kamčič
Vremenska prognoza Kamčič:
Ažurirano: 18. 04. 2026 06:29
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,49 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,12 |
| 77% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 73% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 62% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 5% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Kamčič. Kamčič je planina u gorju Posavsko hribovje i Dolenjska (
Slovenija) na visini 525 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Celje (letno kopališče),
Celjska koča,
Lahomšek,
Letališče Celje (Letališče Levec),
Marno,
Medlog,
Mrzlica,
Petrovče,
Ribnik Vrbje,
Šentrupert,
Trbovlje,
Žalec,
Zima
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici