Vremenska napoved - Karlsbader Hütte
Vremenska prognoza Karlsbader Hütte:
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0,37 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,2 |
| 29% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0,1 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,05 |
| 86% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 5% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,1 |
| 55% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,02 |
| 35% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -4 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,02 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,02 |
| 22% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 38% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,05 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 76% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Taloženje (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 69% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,1 |
| 77% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,12 |
| 91% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,12 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,02 |
| 86% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 4% |
|
Vremenska prognoza za lokacijo Karlsbader Hütte. Karlsbader Hütte je koča v gorovju Lienški Dolomiti (
Austrija) na visini 2261 metara nadmorske visine.
Web kamere v okolici
km:
Dolomitenhütte,
Ederplan,
Faschingalm - Zettersfeld,
Frohn,
Gailberg,
Iselsberg,
Lainach - Rangersdorf,
Lienz,
Liesing im Lesachtal (Plassegge),
Obertilliacher Bergbahnen,
Prelaz Ziljski Vrh / Gailbergsattel,
Winklern,
Zettersfeld
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici