Vremenska prognoza - Kemacher
Vremenska prognoza Kemacher:
Ažurirano: 14. 05. 2026 06:29
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,05 |
| Oblačnost: | 79% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0,25 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 1,26 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0,76 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,86 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0,03 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -9 °C |
| 0,46 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0,37 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,84 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0,8 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -10 °C |
| 0,19 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0,13 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,08 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -11 °C |
| 0,03 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0,06 |
| 89% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0,06 |
| 89% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,03 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| -6 °C |
| 0,03 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 23h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 29% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -11 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0,03 |
| 56% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0,04 |
| 73% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,06 |
| 88% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0,06 |
| 90% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0,04 |
| 86% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,03 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,13 |
| 90% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Kemacher. Kemacher je planina u gorju Severne apneniške Alpe (
Austrija) na visini 2480 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Axamer - Lizum,
Axams (Birgitzköpflhaus),
Birgitzköpfl,
Hafelekarspitze,
Hall in Tirol,
Hall in Tirol - Unterer Stadtplatz,
Hungerburg (Innsbruck),
Innsbruck,
Innsbruck Baggersee (Roßau),
Innsbruck I - ORF Landesstudio Tirol,
Karwendelbahn - Mittenwald,
Patscherkofel,
Patscherkofel,
Scharnitz,
Seefelder Joch,
Seegrube,
Tulfes (Glungezerbahn - Zirbensee),
Zračna luka Innsbruck
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici