Vremenska prognoza - Kleine Gamswiesenspitze
Vremenska prognoza Kleine Gamswiesenspitze:
Ažurirano: 14. 05. 2026 06:28
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,37 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,05 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 2,85 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 2,55 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,05 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,74 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,72 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,8 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,72 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,17 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,25 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,2 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,1 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,1 |
| 83% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,02 |
| 92% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,05 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,05 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 47% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 22% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,02 |
| 27% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,07 |
| 77% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,07 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,12 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,11 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,11 |
| 83% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Kleine Gamswiesenspitze. Kleine Gamswiesenspitze je planina u gorju Lienški Dolomiti (
Austrija) na visini 2454 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Dolomitenhütte,
Ederplan,
Faschingalm - Zettersfeld,
Frohn,
Gailberg,
Iselsberg,
Lainach - Rangersdorf,
Lienz,
Liesing im Lesachtal (Plassegge),
Oberdrauburg,
Obertilliacher Bergbahnen,
Winklern,
Zettersfeld
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici