Vremenska prognoza - Kleiner Solstein
Vremenska prognoza Kleiner Solstein:
Ažurirano: 19. 05. 2026 06:16
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -10 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,22 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,15 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,4 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,26 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,53 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,62 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0,37 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,03 |
| 91% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 78% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 26% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 27% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -5 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 5% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 5% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Kleiner Solstein. Kleiner Solstein je planina u gorju Severne apneniške Alpe (
Austrija) na visini 2637 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Axamer - Lizum,
Axams (Birgitzköpflhaus),
Axams (FlyingCam Axams),
Birgitzköpfl,
Hafelekarspitze,
Hall in Tirol,
Hall in Tirol - Unterer Stadtplatz,
Hungerburg (Innsbruck),
Innsbruck,
Innsbruck Baggersee (Roßau),
Innsbruck I - ORF Landesstudio Tirol,
Karwendelbahn - Mittenwald,
Leutasch,
Mösern,
Mösern in Tirol,
Panoramarestaurant Hoadl-Haus,
Patscherkofel,
Patscherkofel,
Scharnitz,
Seefeld,
Seefelder Joch,
Seegrube,
Wattens (Swarovski Kristallwelten),
Zračna luka Innsbruck
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici