Vremenska prognoza - Kobesnock
Vremenska prognoza Kobesnock:
Ažurirano: 12. 05. 2026 21:13
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 12% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 1,83 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 6% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 44% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 29% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -2 °C |
| Oborine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 73% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 2,33 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,83 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,16 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0,89 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0,96 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 1,69 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -3 °C |
| Oborine (mm/h): | 1,69 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 1,29 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 1,56 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 1,66 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 1,66 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,53 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 1,53 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,93 |
| 99% |
|
Vremenska prognoza za lokaciju Kobesnock. Kobesnock je planina u gorju Ziljske Alpe (
Austrija) na visini 1820 metara nad morem.
Web kamere u okolici
km:
Planine u okolici
km:
Panorame u okolici
km:
Vremenska prognoza na vašoj web stranici